Praca: Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

16 Września 2024 Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego małopolskie / Nowy Sącz
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/1845
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z dokumentacjami technicznymi oraz ich segregowanie i archiwizowanie. Montowanie i demontowanie części, podzespołów i zespołów elektromechanicznych i elektrycznych w aparaturze, maszynach i urządzeniach oraz przyrządach pomiarowych. Wykonywanie połączeń elektrycznych przez lutowanie lub za pomocą zacisków sprężynowych i śrubowych. Wykonywanie wszelkiego tymu instalacji elektrycznych oświetleniowych, siłowych, sterujących i sygnalizujących z dobieraniem odpowiednich przewodów, osprzętu instalacyjnego, urządzeń rozdzielczych i zabezpieczających. Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych maszyn, urządzeń. Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek w obwodach i podzespołach elektrycznych, maszynach i urządzeniach oraz obiektach automatyki przemysłowj i zabezpieczeniowej. Montowanie instalacji, urządzeń elektrycznych w różnych warunkach terenowych i na budynkach. Przeprowadzanie przeglądów, napraw i remontów maszyn, urządzeń, sprzętu, instalacji czy układów automatyki itp. Staż w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechatronika
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: SEP kurs elektryczny

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Mechatronik

Wymagania inne:

umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego