Praca: Kierownik Budowy / Kierownik Robót

13 Sierpnia 2024 Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A. małopolskie / Nowy Sącz
Kierownik Budowy / Kierownik Robót
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Opis stanowiska:
  • prowadzenie budowy;
  • planowanie, kierowanie i nadzór nad robotami drogowymi;
  • zapewnienie realizacji zadań zgodnie z wymogami zlecenia/kontraktu;
  • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników;
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej;
  • nadzór i kontrola budżetu budowy;
    dbałość  o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi;
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej;
  • doświadczenie zawodowe w branży;
  • dyspozycyjność i mobilność ( prawo jazdy kat. B);
  • dobra organizacja pracy;
  • sumienność, odpowiedzialność , terminowość
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia;
  • karty multisport
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”