Praca: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

8 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Gorlice
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0915
OBOWIĄZKI:
przygotowanie surowców do produkcji; przeprowadzanie procesu produkcji półproduktów i wyrobów gotowych ; nadzorowanie i kontrolowanie zmian produktu w trakcie produkcji na podstawie szczegółowych wytycznych technologii produkcji; obsługa maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja na podstawie instrukcji i dokumentacji technologicznej; posługiwanie się aparaturą kontrolno - pomiarową stosowana w przetwórstwie spożywczym; identyfikowanie zagrożeń bezpieczeństwa żywności i monitorowanie krytycznych punktów kontroli w procesach produkcji oraz podejmowanie działań korygujących zgodnie z zasadami europeiskich dyrektyw Dobrej Praktyki Higienicznej, zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej i systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

zdolność do wysiłku fizycznego

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach