Praca: Pracownik biurowy - ds. szkoleń

23 Września 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Gorlice
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracownik biurowy - ds. szkoleń
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0913
OBOWIĄZKI:
Analizowanie potrzeb edukacyjnych, opracowanie planów, zakresu i tematykę szkoleń, premelinarze kosztów, organizowanie szkoleń od strony merytorycznej i logistycznej, zawiązywanie współpracy i negocjowanie jej warunków z trenerami, firmami szkoleniowymi. Monitorowanie przebiegu szkoleń oraz prowadzenie dokumentacji szkoleniowej;Zadania szkoleniowe: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, ppoż. ergonomii i ochrony; badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji; identyfikowanie i analizowanie ofert i instytucji szkoleniowych; organizowanie szkoleń pod względem merytorycznym, finansowym, logistycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność podejmowania rozmowy z klientem oraz przedstawienia oferty ośrodka, osoba operatywna obowiązkowa, odpowiedzialna

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach