Praca: Pracownik biurowy

1 Września 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Bochni małopolskie / Nowy Wiśnicz
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz
Numer: StPr/24/0553
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dokumentów od klientów. Segregowanie, sprawdzanie dokumentów. Numerowanie dokumentów. Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wyksztalcenie min. średnie, mile widziane ekonomiczne. Wymagana bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakietu OFFICE, zdolność do pracy w zespole. Staż na jedną zmianę w godzinach: 8-16. Miejsce odbywania stażu Nowy Wiśnicz. Staż utworzony w ramach środków Rezerwy Funduszu Pracy- Aktywizacja zawodowa bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Miejsce pracy:

Nowy Wiśnicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni