Praca: Pracownik biurowy

11 Września 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Gorlice
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0872
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP i p.poż. - elementy systemu zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy, identyfikacja zagrożeń na stanowisku pracy( chemiczne, fizyczne, biologiczne i psychofizyczne), ocena ryzyka zawodowego; zapoznanie się z podstawowym zakresem działalności Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego; zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym Kasy; Zapoznanie się z Regulaminem Pracy obowiązującym w PT KRUS w Gorlicach; zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami Kodeksu Pracy, Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz KPA, zachowanie tajemnicy państwowej i służbowej; zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną, obiegiem dokumentów oraz rzeczowym wykazem akt; wykonywanie prac administracyjno - biurowych, korespondencją przychodzącą i wychodzącą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

dobry stan zdrowia - brak przeciwskazań psychofizycznych i zdrowotnych do podjęcia stażu

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach