Praca: Pracownik produkcji

13 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego małopolskie / Nowy Sącz
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/2001
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów wyposażenia pojazdów szynowych na podstawie dokumentacji technicznej. Montaz konstrukcji stalowych. Wymagane wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu technicznym, umiejetność czytania rysunku technicznego, umiejetnośc obsługi narzędzi i elektronarzędzi. Praca w Nowym Sączu na II zmiany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechaniczne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w jednym z zawodów: elektromechanik, elektryk, hydraulik, mechanik, pneumatyk, stolarz, ślusarz

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego