Praca: Projektant grafiki

20 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Gorlice
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Projektant grafiki
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/1002
OBOWIĄZKI:
1. Wprowadzenie i zapoznanie uczestnika stażu zawodowego z zasadami firmy: organizacją pracy; odpowiedzialności na stanowisku pracy2. Przygotowanie, przetwarzanie, publikowanie i archiwizacja grafik, zdjęć i multimediów: przygotowywanie kompozycji obrazu, materiałów cyfrowych i elementów graficznotekstowych3. Projektowanie kompozycji graficznej projektu multimedialnego4. Zasady wykonywania projektów multimedialnych5. Wykonywanie projektów multimedialnych w programach graficznych: posługiwanie się oprogramowaniem do przygotowania materiałów cyfrowych; zarejestrowanie ujęcia filmowego lustrzanką cyfrową; zarejestrowanie dźwięku i obrazu; cyfrowy montaż obrazów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość programów do grafiki komputerowej; komunikatywność; kreatywność; dokładność; spostrzegawczość; pracowitość; otwartość

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach