Praca: Rejestratorka medyczna

11 Lipca 2024 Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego małopolskie / Łącko
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Łącko
Numer: StPr/24/1365
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów. Ustalanie terminu świadczenia usług w placówce medycznej. Prowadzenie e-rejestracji w systemie m-medica. Prowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji medycznej pacjentó. Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji. Wystawianie faktur i zaświadczeń. Prowadzenie ewidencji wykonanych usług medycznych. Przygotowanie pacjentów do badań. Współpraca z personelem medycznym z zakresie przepływu informacji i udostępniania dokumentacji w celu obsługi pacjentów. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, ergonomii. Staż w Łącku w godz. 8.30-16.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

osoba zdrowa, chętna do pracy

Miejsce pracy:

Łącko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego