Praca: Sprzedawca

21 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Gorlice
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/1020
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z programem stażu; Przeszkolenie z zakresu BHP i ppoż; Zapoznanie z regulaminem pracy, przepisami prawa; Przygotowanie stanowiska pracy; Dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej; przyjmowanie dostaw towarów; Weryfikowanie dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym; Obsługa kasy fiskalnej; Rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonów fiskalnych; Sporządzanie raportu fiskalnego; Bezpośrednia obsługa klienta; Informowanie klientów o promocjach; Przyjmowanie reklamacji; Przyjmowanie gotówki za sprzedawany towar; Pakowanie towaru dla klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; uczciwość; sumienność; punktualność.

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach