Praca: Sprzedawca

20 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Bobowa
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/24/1004
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie przyjmowanych dostaw pod względem jakościowym i ilościowym;przygotowywanie produktów do sprzedaży - rozłożenie na półkach, na wieszaki itp.; bezpośrednia obsługa klienta; pomoc klientom w wyborze produktu; przyjmowanie należności za sprzedany towar; dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy; zliczanie utargów; sporządzanie zestawień sprzedaży i ewidencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe/branżowe, preferowany kierunek: sprzedawca, handlowiec; średnie ogólnokształcące; policealne i średnie zawodowe/branżowe; wyższe; komunikatywność; wysoka kultura osobista; sumienność; bez nałogów

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach