Praca: Technik prac biurowych

13 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego małopolskie / Nowy Sącz
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/2005
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zadaniami Sekcji Gospodarki Mieszkaniowej i Kwaterunkowej Wydziału Techniki i Zaopatrzenia, prowadzonymi ewidencjami, obiegiem dokumentów oraz działaniem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją. Współudział w prowadzeniu ewidencji, sprawozdawczości i rozliczeń finansowych. Przygotowanie projektów pism, przepisywanie, wysyłka korespondencji. współudział w archiwizowaniu dokumentów. Staż w Nowym Sączu w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

osoba zdolna do odbycia stażu, odpowiedzialna, zdyscyplinowana, zaangażowana w realizację zadań, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego