Praca: Technik prac biurowych

20 Października 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach małopolskie / Biecz
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Biecz
Numer: StPr/24/1018
OBOWIĄZKI:
sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism, w tym pism urzędowych; wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji , rozdzielanie pism zgodnie z instrukcja kancelaryjną; organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy; udzielanie informacji telefonicznych; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i elektroniczną; przygotowywanie i obsługa spotkań służbowych , narad i konferencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

osoba operatywna, dokładna, wysoka kultura osobista, opanowana, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Miejsce pracy:

Biecz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach